Studenți reprezentanți (2020-2021)

  • by

Mai jos găsiți rezultatele alegerilor studențesti desfășurate în perioada 24 – 30 octombrie 2020 în cadrul Facultății de Litere. Ei sunt studenții care ne vor reprezenta în Consiliul Facultăţii de Litere și Senatul Universității din București în anul universitar 2020 – 2021.

Consiliul Facultății de Litere

  • Ciobanu Mara-Ioana: mara.ciobanu@s.unibuc.ro (Licență, anul I);
  • Tudorache Elena-Andra: andra.tudorache@s.unibuc.ro (Licență, anul I);
  • Ion Marian-Laurențiu: marian.ion@s.unibuc.ro (Licență, anul II);
  • Marcu Dana-Cristina: dana.marcu@s.unibuc.ro (Licență, anul II);
  • Jipa Vlad: vlad.jipa@s.unibuc.ro (Licență, anul III);
  • Nițu Andrada-Ioana: andrada.nitu@s.unibuc.ro (Licență, anul III);
  • Popa Corina: corina.popa@drd.unibuc.ro (Doctorat).

Senatul Universității din București

  • Jipa Vlad: vlad.jipa@s.unibuc.ro;
  • Nițu Andrada-Ioana: andrada.nitu@s.unibuc.ro.

Pentru orice problemă întâmpinată sau pentru orice nelămurire vă puteți adresa liniștiți studenților reprezentanți (care, vă asigurăm noi, sunt aici să ajute cât de mult posibil).